אמיתי גינדל, בן 34. נשוי לכריסטוף ואב לנח. חיים בשלווה ובנחת בשוויץ.
בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ובפסיכולוגיה תעסוקתית-ארגונית ועבר תעסוקתי עשיר בתחום הדוברות, שיווק וכתיבה.

אוסף השירים ״גברים ושירים״ הוא פרויקט בהמשכים. הוא התחיל באופן ספונטני וספורדי, מתוך אהבה לכתיבה ומרצון לבחון את החוויות הבנאליות והאנאליות מחיי הזוגיות השגרתיים .

את המשיכה המינית לגברים גיליתי כבר בגיל מאוד מוקדם. זה אחד הנושאים היחידים בחיי שמעולם לא הטלתי בהם ספק. לעומת זו, אהבה גברית היתה עבורי אניגמה. היא נתפסה כפנטזיה שלא תתממש, כמעין כמיהה לזוגיות, סדר ובטחון בתוך כאוס של רגשות, יצרים ומיניות. ההתבגרות האישית יחד עם התפתחות חברתית גלובלית, הפכו את אותה כמיהה לאפשרות בת קיימא, ולאחר מסע של פיתולים בשנות ה-20 לחיי, מצאתי את הזוגיות היציבה והבטוחה לה ייחלתי.

אך האם בזה נגמר המסע? נהפוך הוא! מימוש הפנזטיה הותיר אותי במציאות מפוכחת עם המון שאלות פתוחות ופער בין הרצוי למצוי, ועם תובנה שזוגיות טובה היא קודם כל עם עצמי, והיא מורכבת מהמון רבדים ופשרות.
הכתיבה המוחרזת, עם פלפול של הומור עצמי וציניות, הינה דרך יצירתית לארגן ולסדר את המחשבות וחלקי הנפש ולמצוא את ההגיון והאמת הסובייקטיבית שלי בתוך החיים האינטימיים המורכבים, עם עצמי ועם הסביבה.

״גברים ושירים״ הינו בגרסה אינטרנטית בלבד, אך רעיונות והצעות איך לשדרגו גם לגרסה מודפסת, יתקבלו בברכה. בנוסף, אשמח אם תשתפו אותי בהתרשמותכם מהאתר ומתכניו. אפשר לפנות אליי דרך הלשונית בתפריט ״כתבו לי״ או ברשתות החברתיות.

אמיתי