"גברים ושירים" הוא אלבום שירה כתובה מוחרזת (כרגע רק בגרסת אונליין) המשלב בתוכו שירי אהבה גברית שנכתבו על ידי אמיתי גינדל, לצד תמונות גברים אירוטיות שצולמו כולן על ידי Jérôme Moreau.

משיכה מינית בין גברים קיימת משחר ההיסטוריה. בתרבויות מסויימות מקובלת יותר, ואילו באחרות נחשבת טאבו, אך היא היתה ועודנה בכל מקום – גלויה או מוסתרת. היא חייתית, יצרית ואינה מושפעת ממוסכמות חברתיות.

זוגיות מוצהרת בין גברים היא התפתחות חדשה יחסית. ככל שהלגיטימציה וההכרה ביחסים חד מיניים גוברות, כך גם אותה משיכה מינית, מסתורית ופרועה מתמסדת ומקבלת מאפיינים נורמטיבים, גלויים עם חוקים חברתיים.

הזוגיות הגברית, צריכה כל פעם לאשש את עצמה מחדש, לקבל החלטה מי היא מאמצת ומה היא דוחה. היא נעה על הקו הדק בין רצון להיות חלק מהכלל לבין שמירה על הייחוד ועל בוסריותה.

אלבום השירים ״גברים ושירים״ הוא למעשה הצצה לתוך זוגיות גברית, סיטואציות מהיום-יום, שמשתתפיה לוקחים בה חלק, אך גם מביטים בה מהצד. אהבה שמחד מתמסדת ומאידך אינה לוקחת את עצמה ברצינות.

התמונות האירוטיות המלוות את הטקסט, הן הקריצה וההתרסה לבנאליות ולשגרה המאפיינת כמעט כל זוגיות ארוכה באשר היא. הן אותו יצר פראי, הדיאלקטיקה בין הדחף הראשוני, הערגה למים האסורים, לבין הצורך בבטחון, שייכות והכרה.

קרדיט לכל התמונות ניתן ל – Jérôme Moreau,
מומלץ לעקוב אחר עמוד האינסטגרם

© התמונות מוגנות בזגויות יוצרים ואין לעשות בהן שימוש